Doručená pošta

V každé e-mailové schránce jsou takzvané složky. První a ta nejhlavnější se jmenuje doručená pošta nebo také přijaté e-maily. Zde najdete všechny nové (nepřečtené) i přečtené maily. Ať už používáte seznam e-mail nebo centrum mail po každém přihlášení se dostanete právě zde. Před nebo za názvem se ještě většinou objevuje číslo, toto číslo značí kolik nepřečtených mailů máte.

E-mail mi nepřišel a v doručené poště není.

Pokud Vám někdo volal, že poslal mail a čeká na odpověď a neumíte ho najít ve své doručené poště možní skončil ve spamu. Ideální je, jednou za čas spamovou schránku zkontrolovat a pokud e-mail do spamu nepatří, tak ho musíte označit jako není spam, aby se už tato chyba neopakovala.

Náhled okna s doručenou poštou

doručená pošta

Další složky

Odeslané – Přesný opak doručené pošty. Veškerá pošta, kterou jste odeslali.

Rozepsané – Pošta, kterou jste psali, ale nedali tlačítko odeslat, e-maily se ukládají už když začnete psát, kdyby třeba vypadnul internet. Takže když se to stane, stačí otevřít tuto složku, mail dopsat a odeslat.

Hromadné – Zde najdete maily, které odesílat posílá více lidem. Většinou jsou to newslettery, ke kterým jste se přihlásili. Třeba letáky, slevy v e-shopech atp.

Archiv – Zprávy, které nechcete aby se nikdy vymazali je dobré dát si do archivu. Dělá se to tak, že zprávu označíte a dáte přesunout do složky archiv.

Spam – Zprávy, které jsou označeny jako spam. Zprávy se mažou automaticky co 30 dní.

Koš – Zprávy, které jste vymazali.

S hvězdičkou – e-maily, které jste označili hvězdičkou. Na rozdíl od archivu tyto maily můžete časem ztratit, při promazávání schránky.

2 příspěvků “Doručená pošta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, díky.

Doručená pošta

Nejnovější návody

Nejnavštěvovanější

Co je spam?

SPAM je nevyžádaná hromadně rozesílaná elektronická pošta. Tato sdělení také mohou obsahovat podvodné a zavádějící informace nebo nebezpečný software.

Email přihlášení Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek