Gmail přihlášení

Jak se dostat do Gmailu?

Pokud chcete přistupovat k vašemu Gmailovému účtu, postupujte podle těchto kroků:

 1. Otevřete webový prohlížeč: Na vašem počítači, tabletu nebo smartphonu spusťte vámi preferovaný webový prohlížeč.
 2. Vstupte na Gmail: V adresním řádku prohlížeče napište „www.gmail.com“ a stiskněte Enter.
 3. Přihlaste se: Pokud nejste automaticky přihlášeni, uvidíte obrazovku pro přihlášení. Zadejte svou emailovou adresu (nebo telefonní číslo) a klikněte na „Další“. Následně zadejte své heslo a klikněte znovu na „Další“.
 4. Prohlížení emailů: Po úspěšném přihlášení budete mít přístup k vašim emailům. Můžete číst nové zprávy, psát nové emaily, spravovat své kontakty a mnohem více.
 5. Odhlášení: Když skončíte, doporučuje se odhlásit se, zejména pokud používáte veřejný nebo sdílený počítač. V pravém horním rohu klikněte na vaši profilovou fotku nebo ikonu a vyberte „Odhlásit se“.

Pokud používáte mobilní zařízení, můžete si také stáhnout aplikaci Gmail z obchodu s aplikacemi (Google Play pro Android nebo App Store pro iOS) pro snadnější přístup a správu vašich emailů.

Mějte na paměti, že je dobré pravidelně měnit své heslo a vždy používat silné heslo k ochraně vašeho účtu před neoprávněným přístupem.

Jak zjistit aktivitu na Gmailu?

Pokud chcete zkontrolovat aktivitu na vašem Gmailovém účtu a zjistit, z jakých zařízení a míst byl váš účet přistupován, můžete to provést následovně:

 1. Klikněte na „Podrobnosti“: V pravém dolním rohu obrazovky, pod seznamem emailů, uvidíte malý odkaz „Podrobnosti“. Klikněte na něj.
 2. Okno Aktivity na účtu: Otevře se nové okno zobrazující posledních 10 přihlašovacích aktivit na vašem účtu. Zde můžete vidět:
  • Datum a čas přístupu
  • Typ zařízení (např. mobil, tablet, desktop)
  • Použitý prohlížeč
  • IP adresa
  • Geografická poloha
 3. Upozornění na neobvyklou aktivitu: Pokud je zjištěna nějaká podezřelá nebo neobvyklá aktivita, Gmail vás může na tuto aktivitu upozornit. Doporučuje se pravidelně kontrolovat tuto sekci, abyste si byli jisti, že k vašemu účtu nemá přístup nikdo nepovolaný.
 4. Změna hesla: Pokud uvidíte nějakou neznámou nebo podezřelou aktivitu, okamžitě změňte své heslo a zkontrolujte nastavení bezpečnosti svého účtu.
 5. Dvoufaktorové ověření: Pro lepší zabezpečení vašeho účtu doporučujeme aktivovat dvoufaktorové ověření. Tím přidáte další vrstvu zabezpečení kromě hesla.

Jak nastavit Gmail v mobilu?

Pro Android:

 1. Otevřete aplikaci Gmail: Většina zařízení s Androidem má předinstalovanou aplikaci Gmail. Pokud ji nemáte, stáhněte ji z Google Play.
 2. Přihlaste se: Po otevření aplikace klikněte na „Přihlásit se“ a postupujte podle pokynů. Pokud již máte nějaký Google účet přidán na zařízení, Gmail by měl automaticky načíst účet a emaily.
 3. Přidání dalšího účtu: Pokud chcete přidat další účet, klikněte v levém horním rohu na tři vodorovné čáry, poté na vaši emailovou adresu a vyberte „Přidat účet“.

Pro iOS (iPhone/iPad):

 1. Stáhněte aplikaci Gmail: Pokud ji ještě nemáte, stáhněte aplikaci Gmail z App Store.
 2. Otevřete aplikaci a přihlaste se: Po otevření aplikace klikněte na „Přihlásit se“ a postupujte podle pokynů.
 3. Přidání dalšího účtu: Klikněte v levém horním rohu na tři vodorovné čáry, poté na vaši emailovou adresu a vyberte „Spravovat účty“ a poté „Přidat účet“.

Jeden příspěvek “Gmail přihlášení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, díky.

Gmail přihlášení

Nejnovější návody

Nejnavštěvovanější

Co je spam?

SPAM je nevyžádaná hromadně rozesílaná elektronická pošta. Tato sdělení také mohou obsahovat podvodné a zavádějící informace nebo nebezpečný software.

Email přihlášení Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek