Webmail Active 24

Co je lepší používat webmail Active 24 nebo si nastavit svého e-mailového klienta? A co budu k nastavení potřebovat? To vše a mnohem více se dozvíš v mém návodu.

Webmail Active 24 přihlášení

active 24 webmail
Náhled přihlašovacího okna webmailu

Adresa pro přihlášení do webmailu je https://webmail.active24.com/

Active24 na rozdíl od Forpsi neumožňuje přímé přihlášení do webmailu na úvodní stránce active24.cz, ale můžete se odtud dostat na přihlašovací rozcestník. Vpravo nahoře vedle vyhledávání je odkaz přihlášení.

přihlášení

Po kliknutí na odkaz se dostanete na rozcestník a hned první volba je webmail.

klientské centrum
Rozcestník

Jak vypadá webmail active 24 po přihlášení?

webmail
Webmail Active24 po přihlášení

Active24 spustil novou verzi webmilu v roce 2016.Nové rozhraní je vhodné i pro práci v tabletech a mobilních telefonech, své zprávy si tak přečtete kdekoliv budete chtít. Pomocí webmailu lze jednoduše sdílet kalendář nebo kontakty s jinými uživateli.

Bezpečnost a ACTIVE24

Se službou ACTIVE 24 E-mail budete mít své schránky perfektně zabezpečené, přístup ke schránkám probíhá výhradně přes šifrované spojení. Na poštovním serveru je nainstalovaný anitvirus, který kontroluje jak e-maily, tak soubory uložené v uživatelských složkách. Samozřejmostí je antispamový filtr, k ochraně před nevyžádanou poštou přispívá i greylisting. Vaše zprávy také pravidelně zálohujeme, v případě nechtěné ztráty dat je možné je zdarma obnovit právě z těchto pravidelných záloh.

Jak nastavit e-mailového klienta abych nemuset chodit na webmail Active24?

Pro přihlášení stačí vědět přihlašovací jméno (e-mailovou adresu z které chcete příjmat e-maily) heslo, pop3 nebo imap a smtp protokol.

POP3 a IMAP Active 24

 • Server příchozí pošty: email.active24.com, port 995, metoda šifrování SSL/TLS
 • Server příchozí pošty: email.active24.com, port 143, metoda šifrování STARTTLS

SMTP Active 24

SMTP server odchozí pošty: email.active24.com port 465, metoda šifrování SSL/TLS

Dalším hodně používaným webmailem je Wedos

E-mail od Active24 na vlastní doméně již od 49kč/měsíc

Pokud máte koupenou doménu třeba s Vašim příjmením a nemáte k ní webhosting (k webhostingu je automaticky emailový prostor) můžete si k doméně objednat e-mail zvlášť. E-mailové schránky od ACTIVE 24 jsou dostupné v počítači i mobilu, vaše nové zprávy máte neustále po ruce. ACTIVE 24 E-mail podporuje sdílení kalendářů, úkolů, dokumentů, složek i kontaktů.

Pokud chcete používat další funkce jako jsou hromadný chat, videohovory přímo z webmailu nebo online správu dokumentů, objednejte si Schránku Plus.

Základní email

 • 5 e-mailových adres
 • 10 GB prostoru pro každou schránku
 • sdílení dokumentů, kalendáře, kontaktů a úkolů
 • moderní Webmail vhodný i pro mobilní zařízení
 • každá další schránka jen za 13 Kč (15,73 Kč s DPH)

Archivace pošty

Active 24 nabízí jako jeden z mála poskytovatelů službu archivace pošty. Co to znamená? Zazálohují vaše zprávy odeslané z Webmailu a všechny příchozí zprávy. Po dobu 30 dnů si je pak budete moci kdykoliv sami obnovit přímo ve Webmailu. O své zprávy tak nepřijdete ani v případě jejich nechtěného smazání.

O Active24 z webu active24.cz

ACTIVE 24, s.r.o. se zabývá webhostingem a registrací domén od roku 1996. Nabízíme širokou škálu internetových služeb pro webové stránky a online projekty. Umožňujeme registraci domén na desítkách různých koncovek (TLD). Poskytujeme sdílený i privátní hosting a managed servery na míru. Nabízíme řešení pro snadnou tvorbu a správu webových stránek a e-shopů a řadu souvisejících služeb.

Všem našim službám zajišťujeme nepřetržitou zákaznickou podporu 24 hodin 7 dní v týdnu prostřednictvím telefonu, chatu a e-mailu. Věříme, že tak našim uživatelům pomáháme čelit každodenním nástrahám překotného rozvoje internetového světa.

Je pro nás klíčové poskytovat stabilní služby na vysoké technické úrovni. Proto pravidelně investujeme do potřebné infrastruktury a věnujeme se inovacím. Vaše weby a domény jsou pro nás na prvním místě.

Záleží nám na prostředí, ve kterém žijeme, proto od ledna 2020 využíváme pro napájení serverů v našem datacentru výhradně energii z obnovitelných zdrojů.

Technické zázemí

Naším cílem je úspěch online projektů našich zákazníků, kterým poskytujeme maximálně spolehlivé a moderní technické zázemí. Chápeme, že toho lze dosáhnout jen za cenu neustálých inovací a proto pravidelně investujeme do používaných technologií, hardware a uživatelských nástrojů.

Provozujeme servery v moderním datacentru DC Tower a v geograficky odděleném záložním datacentru. Všechny služby a data našich zákazníků denně zálohujeme.

Díky tomu jsou naše služby spolehlivé, mají vysoký uptime a garantovanou kvalitu.

Sídlo a lidé

ACTIVE 24 sídlí v Praze a má 49 zaměstnanců. Současným majitelem společnosti je severská společnost Axcel. Od roku 2016 poskytujeme služby také zákazníkům ve Španělsku, Holandsku, Německu a Velké Británii.

Active 24 kontakty

ACTIVE 24 poskytuje zákaznickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Nedílnou součástí zákaznické podpory je tzv. dohledové centrum, které zajišťuje nepřetržitý dohled nad chodem všech našich serverů i vašich webových prezentací. Naši specialisté vám pomohou také s nastavením WordPressu anebo převodem stránek od jiného poskytovatele webhostingu..

Jak ACTIVE24 kontakrtovat?

 • pomocí autorizovaného požadavku ze Zákaznického centra
 • e-mailem helpdesk@active24.cz
 • telefonem +420 234 262 000
 • nebo se s námi spojte pomocí chatu ze Zákaznického centra
 • na fakturační oddělení (Po-Pá) od 8:00 do 16:30 faktury@active24.cz

Adresa a bankovní spojení na Active24

ACTIVE 24, s.r.o.
Sokolovská 394/17
186 00 Praha 8
Tel.: +420 234 262 000
E-mail: info@active24.cz

IČO: 25115804
DIČ: CZ25115804
Městský soud v Praze, Spis. zn.: C.51029
Číslo účtu u Raiffeisenbanky: 34175028/5500
IBAN: CZ61 5500 0000 0000 3417 5028
SWIFT: RZBCCZPP
ID datové schránky ACTIVE 24: qdhi5vv

ACTIVE 24 sídlí v budově Oasis (vchod ze Sokolovské ulice) na Florenci v 6. patře.
Sídlo je snadno dostupné městskou hromadnou dopravou. Stanice metra Florenc trasy B, C se nacházejí přímo před budovou Oasis stejně jako zastávky tramvají (8, 24) a autobusů (133, 207). V těsné blízkosti je také magistrála, která zajišťuje skvělou dostupnost vozem jak v rámci Prahy, tak i z celé České republiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, díky.

Webmail Active 24

Nejnovější návody

Nejnavštěvovanější

Co je spam?

SPAM je nevyžádaná hromadně rozesílaná elektronická pošta. Tato sdělení také mohou obsahovat podvodné a zavádějící informace nebo nebezpečný software.

Email přihlášení Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek