Přijaté emaily

Přijaté emaily je složka, která obsahuje veškeré přijaté zprávy (doručená pošta). Ať už přečtené či nepřečtené. Na všechny přijaté maily se můžete podívat po přihlášení do Vaší e-mailové schránky.

přijaté emaily
Náhled složky přijaté emaily na email.cz od seznam.cz

Pokud hledáte nějaký přijatý email v historii, každý poskytovatel schránky umožňuje maily vyhledat. K tomu slouží vyhledávání. Ideální je napsat jméno odesilatele. Pokud víte, že v mailu zmiňuje konkrétní věc, napište to do vyhledávání.

Například: Včera jsem hledal e-mail ale nebyl jsem si jistý, jestli jsem v něm zmiňoval částku 5000Kč nebo 6000Kč na vyhledávání 5000Kč jsem nic nenašel a na 6000Kč jsem našel email ve kterém jsem o této částce psal.

Doručené emaily mohou být také ve spamu. Vyhledávání často SPAM neprohlíží, takže doporučuji každý den spam kontrolovat a pokud mail do spamu nepatří, tak jej z něj odebrat.

Pokud potřebujete mailovou schránku s přijatými emaily často kontrolovat, doporučuji si stáhnout do telefonu mailového klienta nebo aspoň používat e-mailovou schránku přímo na mobilu.

Složka přijatých emailů (doručené) na seznam.cz

přijaté emaily
Omlouvám se za rozostření, ale nikdo nechce, aby si někdo četl jeho zprávy.

Jak nastavit klienta pro přijaté maily na mobilu nebo pc?

Nastavení je velice jednoduché. Stačí Vám vědět jen pár věci a to je:

Další složky

Odeslané – Přesný opak doručené pošty (příchozí). Veškerá pošta, kterou jste odeslali.

Rozepsané – Pošta, kterou jste psali, ale nedali tlačítko odeslat, e-maily se ukládají už když začnete psát, kdyby třeba vypadnul internet. Takže když se to stane, stačí otevřít tuto složku, mail dopsat a odeslat.

Hromadné – Zde najdete maily, které odesílat posílá více lidem. Většinou jsou to newslettery, ke kterým jste se přihlásili. Třeba letáky, slevy v e-shopech atp.

Archiv – Zprávy, které nechcete aby se nikdy vymazali je dobré dát si do archivu. Dělá se to tak, že zprávu označíte a dáte přesunout do složky archiv.

Spam – Zprávy, které jsou označeny jako spam. Zprávy se mažou automaticky co 30 dní.

Koš – Zprávy, které jste vymazali.

S hvězdičkou – e-maily, které jste označili hvězdičkou. Na rozdíl od archivu tyto maily můžete časem ztratit, při promazávání schránky.

Jaká je nejlepší schránka pro přijaté emaily?

To nedokážu říci, každý má totiž jiný vkus, každý je zvyklí používat něco jiného. Můžu ale řici jaká je nejoblíbenější. Je to schránka od seznam.cz V česku patří k nejvytíženějším a neznám nikoho komu by mail nekončil na @seznam.cz nebo @email.cz

Často hledáte:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, díky.

Přijaté emaily

Nejnovější návody

Nejnavštěvovanější

Co je spam?

SPAM je nevyžádaná hromadně rozesílaná elektronická pošta. Tato sdělení také mohou obsahovat podvodné a zavádějící informace nebo nebezpečný software.

Email přihlášení Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek